Hotel Angelo

Via Nazionale 16, 38029 Passo del Tonale 46.258867,10.583864 Telefon: +39 0471 166 0000 Prikaži na zemljevidu

O nastanitvi Hotel Angelo, Passo Tonale, Ponte di Legno

Nastanitev Hotel Angelo se nahaja v kraju Passo del Tonale in gostom ponuja udobno izhodišče za raziskovanje okolice.

Restavracije in prehranjevanje

V hotelu je hotelska restavracija, kjer lahko gostje uživajo v lokalni in mednarodni kuhinji. Za sproščujoče pijače in druženje je na voljo hotelski bar.

Plavanje in bazeni

Masažna kad vabi goste k sprostitvi.

Wellness in SPA

Gostom nastanitve so na voljo savne. Parna soba ponuja pomirjujočo wellness izkušnjo. Aromatična parna soba ponuja dišeče, sproščujoče vzdušje.

Otroci in družine

Na zahtevo lahko nastanitev zagotovi otroško posteljico, da bo bivanje družin z dojenčki udobnejše. Družine bodo cenile prijazno vzdušje in storitve, ki so na voljo za otroke.

Nakupovanje in storitve

Za lažjo komunikacijo z osebjem je recepcija odprta po vnaprej določenem delovnem času.

Parkiranje v Hotel Angelo v Passo Tonale, Ponte di Legno, Passo del Tonale

Nastanitev ponuja parkirišče na kraju samem za vse goste. Nastanitev ponuja zasebno zunanje parkirišče za goste. Za varno parkiranje vozil je na voljo garaža.

Prijava in odjava v Hotel Angelo v Passo Tonale, Ponte di Legno, Passo del Tonale

Prijava je možna od 16:00 - 21:00, odjava pa do 10:00.

Oddaljenost objekta od:

Razpoložljivost namestitve Hotel Angelo

Soba za 2 osebi - balkon
MAX 2 1 spalnica in 1 kopalnica 2 postelji
1x soba: 1x dvojna postelja
TV
balkon
telefon
Družinska soba za 2 osebi z možnostjo 2 dodatnih ležišč - balkon
MAX 4 1 spalnica in 1 kopalnica 2 postelji + 2 dodatni ležišči
1x soba: 1x dvojna postelja
TV
balkon
telefon

Storitve nastanitve Hotel Angelo

Prehrana
  • Tradicionalna kuhinja
  • Mednarodna kuhinja
  • Samopostrežni zajtrk
  • Postrežen zajtrk
  • Za otroke
  • Otroška posteljica
  • Otroški stolček
  • Družinam prijazno
  • Parkirišče
  • Parkirišče
  • Zasebno parkirišče
  • Garaža
  • Restavracije in bari
  • Hotelska restavracija
  • Bar
  • Smučanje
  • Ogrevana soba za smuči
  • Ogrevana shramba za smučarske čevlje
  • Soba za smuči
  • Wellness & SPA
  • Parna kopel z aromami
  • Savna
  • Parna kopel
  • Soba za sprostitev
  • Jacuzzi
  • Lokacija namestitve Hotel Angelo

    46.258867
    10.583864