Hotel Villa Radin

Grgura Ninskog 10, 22211 Vodice 43.752749,15.772017 Telefon: +385 1 3000 678 Prikaži na zemljevidu

O nastanitvi Hotel Villa Radin, Vodice

Nastanitev Hotel Villa Radin se nahaja v kraju Vodice in gostom ponuja udobno izhodišče za raziskovanje okolice. V celotni nastanitvi je na voljo brezžični internet, ki gostom omogoča povezavo med bivanjem. Plaža je oddaljena 40 m, kar je idealno za uživanje v sončnih dneh. Polnilnica za električna vozila je na voljo 200 m od nastanitve, kar je idealno za goste z električnimi vozili.

Restavracije in prehranjevanje

V hotelu je hotelska restavracija, kjer lahko gostje uživajo v lokalni in mednarodni kuhinji. Za sproščujoče pijače in druženje je na voljo hotelski bar.

Plavanje in bazeni

Nastanitev ponuja zunanji bazen za tople in sončne dni.

Wellness in SPA

Gostom nastanitve so na voljo savne.

Dostop do plaže

Plaža je oddaljena 40 m in vabi goste, da uživajo v soncu in šumenju valov.

Nakupovanje in storitve

Trgovina z živili se nahaja 500 m stran, kar omogoča enostavno nakupovanje osnovnih potrebščin. Gostom je na voljo pralnica.

Parkiranje v Hotel Villa Radin v Vodice, Vodice

Nastanitev ponuja zasebno zunanje parkirišče za goste. Polnjenje električnih vozil je na voljo 200 m stran.

Prijava in odjava v Hotel Villa Radin v Vodice, Vodice

Prijava je možna od 14:00:00 - 00:00:00, odjava pa do 07:00:00 - 11:00:00.

Razdalje so približne in navedene zgolj za orientacijo. Izračunane so s pomočjo digitalnih zemljevidov in se lahko razlikujejo glede na izbrano pot. Za natančnejšo lokacijo preverite zemljevid.
Razdalja:
  • Polnilnica za E-vozila: 200m
  • Trgovina s hrano: 500m
  • Bar: 50m
  • Morje: 40m
  • Kolesarske poti: 50m
  • Spa center: 150m
  • Restavracija: 50m
  • Plaža: 40m
Razdalje so približne in navedene zgolj za orientacijo. Izračunane so s pomočjo digitalnih zemljevidov in se lahko razlikujejo glede na izbrano pot. Za natančnejšo lokacijo preverite zemljevid.

Razpoložljivost namestitve Hotel Villa Radin

Storitve nastanitve Hotel Villa Radin

Dodatne aktivnosti
  • Mini golf
  • Za otroke
  • Namizne igre/sestavljanke
  • Družinske sobe
  • Internet
  • Brezplačen WiFi
  • Brezžièna internetna povezava
  • Internetna povezava
  • Zunanje aktivnosti
  • Ležalniki ali plažni stoli
  • Sončna terasa
  • Sonce senčniki
  • Terasa
  • Vrt
  • Parkirišče
  • Zasebno parkirišèe
  • Restavracije in bari
  • Hotelska restavracija
  • Možnost "lunch" paketa
  • Bar
  • Dodatne storitve
  • Likalna storitev
  • Sef na recepciji
  • Wellness & SPA
  • Masaža hrbta
  • Masaža
  • Masaža za pare
  • Masaža vratu
  • Masaža rok
  • Savna
  • Paketi za spa/wellness
  • Zunanji bazen
  • Masaža glave
  • Lokacija namestitve Hotel Villa Radin

    43.752749
    15.772017