Villa DVOJAC with Jacuzzi and private parking
Villa Dvojac se nahaja v Jadranovu, le 150 m od morja in plaže, 400 m od najbližje trgovine, 400 m od restavracije, 2 km od centra Jadranova, kjer boste našli kavarne, pekarno in še nekaj restavracij. Celotna vila je na pritličju in lahko sprejme največ 8 oseb.
Sestavljen je iz popolnoma opremljene kuhinje, prostorne dnevne in jedilnice s steklenimi vrati, ki vodijo na teraso, kjer boste našli še eno jedilno površino s žarom in na palubi jacuzzi ter ležalniki. V dnevni sobi je kavč, ki se lahko raztegne v posteljo za 2 osebi. Obstajajo tri spalnice, dve z zakonsko posteljo in ena z dvema ločenima posteljama. Dve kopalnici, od katerih je ena en suite. Zasebno parkirišče na dvorišču.
Klimatska naprava, WiFi, satelitska TV, jacuzzi, parkirišče, pralni stroj, žar, brisače (1 velika, 1 mala na osebo), posteljnina, stroški (voda, elektrika itd.) so vključeni v ceno.
Dovoljeni so hišni ljubljenčki, doplačilo na dan na hišnega ljubljenčka.
Končno čiščenje se doplača.
Iz razlogov miru ta počitniška hiša ne bo oddana skupinam mladih.
Strogo je prepovedano organizirati kakršno koli zabavo v tej hiši. Kajenje ni dovoljeno.
Gostje so dolžni spoštovati vsa pravila hiše.
- Razdalja polnilne postaje za električna vozila (m): 15950m
- Trgovine z živili: 550m
- Bara, puba: 1600m
- Morja: 1550m
- Restavracije: 750m
- Plaže: 300m
Razpoložljivost namestitve Villa DVOJAC with Jacuzzi and private parking
Storitve nastanitve Villa DVOJAC with Jacuzzi and private parking
Zunanje aktivnosti
|
|
Parkirišče
|
|
Dodatne storitve
|
|