Haus Bellevue

Wiedenerweg 373, 5582 St. Michael im Lungau 47.0992431468137,13.6263218522072 Telefon: +43 670 3062060 Prikaži na zemljevidu

O nastanitvi Haus Bellevue, Katschberg

Nastanitev Haus Bellevue se nahaja v kraju St. Michael im Lungau in gostom ponuja udobno izhodišče za raziskovanje okolice. V celotni nastanitvi je na voljo brezžični internet, ki gostom omogoča povezavo med bivanjem.

Restavracije in prehranjevanje

Za sproščeno večerjo je na voljo prostor za žar.

Plavanje in bazeni

Gostje se lahko sprostijo v notranjem bazenu, ki je idealen za uživanje v vseh vremenskih razmerah.

Otroci in družine

Na zahtevo lahko nastanitev zagotovi otroško posteljico, da bo bivanje družin z dojenčki udobnejše. Družine bodo cenile prijazno vzdušje in storitve, ki so na voljo za otroke.

Parkiranje v Haus Bellevue v Katschberg, St. Michael im Lungau

Nastanitev ponuja parkirišče na kraju samem za vse goste.

Zabava in rekreacija

Za zabavo z družino in prijatelji je na voljo kegljišče. Kolesa si lahko izposodite neposredno v nastanitvi.

Oddaljenost objekta od:
  • Kolesarske poti: 1m

Razpoložljivost namestitve Haus Bellevue

Apartma z 1 spalnico za 2 osebi z možnostjo 3 dodatnih ležišč - balkon
93 m2 MAX 5 1 spalnica 2 postelji + 3 dodatna ležišča
Apartment Speiereck One in Haus Bellevue
TV
cd predvajalnik
dvd predvajalnik
balkon
radio
dnevno-bivalni prostor
nekadilska
ločen WC
ločena kuhinja
ločen dnevni prostor
Apartma z 1 spalnico za 2 osebi z možnostjo 3 dodatnih ležišč
52 m2 MAX 5 1 spalnica 2 postelji + 3 dodatna ležišča
Apartment Aineck in Haus Bellevue
TV
cd predvajalnik
dvd predvajalnik
radio
dnevno-bivalni prostor
nekadilska
ločen WC
ločena kuhinja
ločen dnevni prostor
Apartment Speiereck Two in Haus Bellevue
110 m2 MAX 8 2 spalnici 2 postelji + 6 dodatnih ležišč
Apartment Speiereck Two in Haus Bellevue
TV
cd predvajalnik
dvd predvajalnik
balkon
radio
dnevno-bivalni prostor
nekadilska
ločen WC
ločena kuhinja
ločen dnevni prostor

Storitve nastanitve Haus Bellevue

Dodatne aktivnosti
  • Mini golf
  • Tenis na pokritem igrišču
  • Diskoteka
  • Bowling
  • Golf partner hotel
  • Drsanje
  • Odbojka na mivki
  • Teniško igrišče
  • Za otroke
  • Otroška posteljica
  • Otroški stolček
  • Družinam prijazno
  • Internet
  • Brezžična internetna povezava
  • Zunanje aktivnosti
  • Terasa za sončenje
  • Žar
  • Vrt
  • Parkirišče
  • Parkirišče
  • Storitve poleti
  • Najem kolesa
  • Smučanje
  • Soba za smuči
  • Wellness & SPA
  • Notranji bazen
  • Lokacija namestitve Haus Bellevue

    47.0992431468137
    13.6263218522072